A

Mevr. J. van den Akker - Mens en Techniek
j.vandenakker@hilfertsheem.nl

B

Dhr. S. Barrink - Roostermaker
s.barrink@hilflertsheem.nl

Dhr. R.H. Bel - Dans en Bewegen
r.bel@hilfertsheem.nl

Dhr. J. Benthem - Bewegingsonderwijs
j.vanbenthem@hilfertsheem.nl

Mevr. M.C. Beusker - Biologie / mentor 4B3
m.beusker@hilfertsheem.nl

Dhr. P. Bischoff - Beeldende vorming
p.bischoff@hilfertsheem.nl

Mevr. R. Bond - Maatschappijkunde
r.bond@hilfertsheem.nl

Mevr. J. van den Boom - Nederlands / Leerlingbegeleider
j.vandenboom@hilfertsheem.nl

Dhr. T. van den Boomen - Beeld en Geluid
t.vandenboomen@hilfertsheem.nl

Mevr. M. Bos - Onderwijsassistent
m.bos@hilfertsheem.nl

Mevr. E.C.M. ten Broeke - Secretariaat
e.tenbroeke@hilfertsheem.nl

Dhr. B. Broekhuis - Bewegingsonderwijs / mentor 1K  / Topsport (LOOT) coördinator HC
b.broekhuis@hilfertsheem.nl 

Dhr. R.N. Brouwer - Onderwijsassistent
r.brouwer@hilfertsheem.nl

C

Dhr. P. Cruz - Engels
p.cruz@hilfertsheem.nl

D

Mevr. G. Derks - Mens en Gezondheid/Dienstverlening en Producten
g.derks@hilfertsheem.nl

Dhr. J.H. ten Donkelaar - Beeldende vorming/mentor 1W
h.tendonkelaar@hilfertsheem.nl

E

Mevr. I.A. Ebbeling - Conciërge
i.ebbeling@hilfertsheem.nl

Mevr. D. van Ee - Engels/mentor 3B1
d.vanee@hilfertsheem.nl

Mevr. S.D. van der Eijden-van de Pol - kantinebeheer
s.vandepol@hilfertsheem.nl

Mevr. H.M. Elzinga - Bewegingsonderwijs/Mens en Maatschappij/mentor 2A
h.elzinga@hilfertsheem.nl 

De heer M. van Essen - Stagiair wiskunde
m.vanessen@hilfertsheem.nl

Dhr. M.M. Essid - Conciërge
m.essid@hilfertsheem.nl

F

 

G

Dhr. A. van der Geer - Onderwijsassistent
a.vandergeer@hilfertsheem.nl

Dhr. J.C. van Giessen - Wiskunde/Rekenen/Mentor 1B
h.vangiessen@hilfertsheem.nl

Mevr. E. de Gooijer - Wiskunde/Rekenen/Mentor 4B2
e.degooijer@hilfertsheem.nl

Mevr. B.C.A.M. Goossen - Remedial teacher
b.goossen@hilfertsheem.nl

Dhr. M. de Groot - Biologie/Teamleider leerjaar 3 en 4
m.degroot@hilfertsheem.nl

H

Dhr. R. Hengeveld - Schoolmaatschappelijk werker/Time-Out/mentor LWT
r.hengeveld@hilfertsheem.nl
timeout@hilfertsheem.nl

Dhr. P. Hollevoet - Nederlands/Mentor 2B
p.hollevoet@hilfertsheem.nl

Mevr. N. Hoogstraten - Medewerker Magister
n.hoogstraten@hilfertsheem.nl

Dhr. B. Huisman - Conciërge
b.huisman@hilfertsheem.nl

I - J

Mevr. J. Jansen - Trajectbegeleider
j.jansen@cvogooi.nl

Dhr. S.A. Jippes - Systeembeheerder/Beheerder AV-hulpmiddelen/Digitaal ondersteunend onderwijs
s.jippes@hilfertsheem.nl

K

Mevr. A.H. Kaper - Nederlands
a.kaper@hilfertsheem.nl

Mevr. P. Keijer-Rácz - Engels/mentor 3K1 en 3GT
p.keijer@hilfertsheem.nl

Mevr. J.L. Kers - Mens & Gezondheid/Catering en Koken/mentor 1P
j.kers@hilfertsheem.nl

Mevr. H.W. Ketelaar - Handel & Administratie/Economie & Ondernemen/Mentor 3K3
l.ketelaar@hilfertsheem.nl 

Dhr. F.H.M. Klein Tank- Economie & Ondernemen
f.kleintank@hilfertsheem.nl

Dhr. J.A. van 't Klooster - Bewegingsonderwijs/Sport en Spel/Mentor 3K2
j.vantklooster@hilfertsheem.nl 

 L

Mevr. J.F. Leo - Engels
j.leo@hilfertsheem.nl
Mevr. M.O. van Luijn - Verzorging/Zorg en Welzijn/Leerlingbegeleider/Mentor 3B3
m.vanluijn@hilfertsheem.nl 

M

Mevr. D. May - Huiskamer
d.may@hilfertsheem.nl

Mevr. M.T. Meereboer - Adjunct-directeur
m.meereboer@hilfertsheem.nl

Mevr. H. Meester - Orthopedagoog/Interne zorgcoördinator
h.meester@hilfertsheem.nl

Mevr. J. Merkenij - Secretariaat
j.merkenij@hilfertsheem.nl

Mevr. E. El Miles - Engels/Mentor 2Q
e.elmiles@hilfertsheem.nl

Dhr. S.Y. Mottes - Wiskunde/Mentor 1Q
s.mottes@hilfertsheem.nl

N

Mevr. Y. Nickolson-Denekamp - Nederlands
y.nickolson@hilfertsheem.nl

O - P - Q

Mevr. N.C. Oggel - Maatschappijleer 1+2/Leerjaarcoördinator leerjaar 4/Mentor 4K1 en 4GT
n.oggel@hilfertsheem.nl 

Mevr. D. den Ouden - Wiskunde
d.denouden@hilfertsheem.nl

Mevr. T. Oudijk - Nederlands/Mentor 4K2
t.oudijk@hilfertsheem.nl

Dhr. H. Out - Conciërge
h.out@hilfertsheem.nl

Dhr. E.A. Peerdeman - Wiskunde/Mentor 2S
e.peerdeman@hilfertsheem.nl

mevr. V. Perizonius - Ambulant begeleider
v.perizonius@hilfertsheem.nl



R

Mevr. A. Rijst - Mens en Maatschappij
a.rijst@hilfertsheem.nl

Dhr. E.J.J. Ronteltap - Produceren, Installeren en Energie
e.ronteltap@hilfertsheem.nl

Mevr. M. van Rooijen - Beeldende vorming/Kunst en Cultuur/Multimediaal product/Mentor 2P
m.vanrooijen@hilfertsheem.nl 

Mevr. A.P. van Rossum-Winkel - Vrijwilliger kantine
e.vanrossum@hilfertsheem.nl

Dhr. M.H. Rozenbeek - Stagiair wiskunde
m.rozenbeek@hilfertsheem.nl

Dhr. J. Rutgers - Mens en gezondheid/Biologie
j.rutgers@hilfertsheem.nl

S

Mevr. T. van Schaik - Secretariaat/Leerlingenadministratie
t.vanschaik@hilfertsheem.nl

Mevr. T. Schouten - Conciërge
t.schouten@hilferstheem.nl

Dhr. J. Slob - Teamleider leerjaar 1 en 2
j.slob@hilfertsheem.nl

Mevr. K.E.H. Smit  - Onderwijsassistent
k.caverle@hilfertsheem.nl

Mevr. A. van Soest - Theater & Musical 
a.vansoest@hilfertsheem.nl

Mevr. L.M. Somford - Expert DRP (extern)
l.somford@hilfertsheem.nl

Dhr. M.D. Stam - Natuur-/scheikunde/Mentor 3B2
m.stam@hilfertsheem.nl

Dhr. S. Steenman-Logtenberg - Directeur
s.steenman@cvogooi.nl

Mevr. M.J.G. Steentjes - Wiskunde/Rekenen
m.steentjes@hilfertsheem.nl

Mevr. S.A.M. Strik - Wiskunde/Rekenen
s.strik@hilfertsheem.nl

mevr. A.L. Stroobach -  MMP
n.stroobach@hilfertsheem.nl

T

Mevr. N. Tarhib-Darkaoui - Conciërge
n.tarhib@hilfertsheem.nl

U



Mevr. I. Ursem - Beeldende Vorming/Kunst & Cultuur/Time Out
i.ursem@hilfertsheem.nl
timeout@hilfertsheem.nl

V

Dhr. O. Vallinga - Mens & Maatschappij/Mentor 2R
o.vallinga@hilfertsheem.nl

Mevr. J.M. Veerman-Boomsma - Mens en Maatschappij/Leerjaarcoördinator leerjaar 1 en 2/Mentor 1A
j.veerman@hilfertsheem.nl 

Dhr. D. Verdam - Bewegingsonderwijs/Sport en Spel/Mentor 4B1
d.verdam@hilfertsheem.nl 

Dhr. B. Verduijn - Mens & Techniek/Bouwen, Wonen en Interieur/
Intersectoraal Techniek en Dienstverlening/Leerjaarcoördinator leerjaar 3

b.verduijn@hilfertsheem.nl 

Mevr. P.F.M. Voorn - Vrijwilliger kantine
p.voorn@hilfertsheem.nl

Dhr. V.P. de Vries - Vrijwilliger ICT
v.devries@hilfertsheem.nl

W


Mevr. A. van de Weem - Wiskunde/Rekenen/Remedial Teacher
a.vandeweem@hilfertsheem.nl

Mevr. M. Werkhoven - Duits/Mentor 2K
m.hubertus@hilfertsheem.nl

Mevr. M.L. Wets - Verzorging/Zorg en Welzijn/Decaan
m.wets@hilfertsheem.nl 

Mevr. M. Wiegmans - Nederlands
m.wiegmans@hilfertsheem.nl

Mevr. J. Wirht - Economie
j.wirht@hilfertsheem.nl

Mevr. A. Woodroffe - Engels
a.woodroffe@hilfertsheem.nl

X - Y - Z

De heer C.H. van Zandwijk - Roostermaker
c.vanzandwijk@hilfertsheem.nl

Mevr. E. Zegers - Nederlands
e.zegers@hilfertsheem.nl

Dhr. J.P. Zeggelaar - Mens en Techniek
j.zeggelaar@hilfertsheem.nl

Mevr. J. Zijlstra - Leerlingbegeleider/Interne vertrouwenspersoon
j.zijlstra@hilfertsheem.nl

Dhr. A. Zwart - Natuur-/Scheikunde/Mens en Techniek
a.zwart@hilfertsheem.nl