A

Mevr. C. Ainoel - Nask
c.ainoel@hilfertsheem.nl

Dhr. B. Althof - Onderwijsassistent PIE
b.althof@savorninlohman.nl

B

Dhr. R.H. Bel - Dans & Bewegen
r.bel@hilfertsheem.nl

Mevr. M.C. Beusker - Biologie
m.beusker@hilfertsheem.nl

Dhr. P. Bischoff - Beeldende vorming
p.bischoff@hilfertsheem.nl

Mevr. R. Bond - Maatschappijkunde
r.bond@hilfertsheem.nl

Mevr. J. van den Boom - Nederlands / Leerlingbegeleider
j.vandenboom@hilfertsheem.nl

Dhr. T. van den Boomen - Beeld & Geluid
t.vandenboomen@hilfertsheem.nl

Mevr. M. Bos - Onderwijsassistent
m.bos@hilfertsheem.nl

Mevr. E.C.M. ten Broeke - Secretariaat
e.tenbroeke@hilfertsheem.nl

Dhr. B. Broekhuis - Bewegingsonderwijs/Topsport (LOOT) coördinator 
b.broekhuis@hilfertsheem.nl 

Dhr. R.N. Brouwer - Onderwijsassistent
r.brouwer@hilfertsheem.nl

C



D

Mevr. G. Derks - Mens en Gezondheid/Dienstverlening en Producten
g.derks@hilfertsheem.nl

Mevr. C. Doeve - Engels
c.doeve@hilfertsheem.nl

Dhr. J.H. ten Donkelaar - Beeldende vorming
h.tendonkelaar@hilfertsheem.nl

E

Mevr. I.A. Ebbeling - Conciërge
i.ebbeling@hilfertsheem.nl

Mevr. D. van Ee - Engels
d.vanee@hilfertsheem.nl

Mevr. S.D. van der Eijden-van de Pol - Kantinebeheer
s.vandepol@hilfertsheem.nl

Mevr. H.M. Elzinga - Bewegingsonderwijs/Mens en Maatschappij
h.elzinga@hilfertsheem.nl 

Dhr. M.M. Essid - Conciërge
m.essid@hilfertsheem.nl

F

 

G

Dhr. J. van Gangelen - Onderwijsassistent PIE
j.vangangelen@hilfertsheem.nl

Dhr. J.C. van Giessen - Wiskunde/Rekenen
h.vangiessen@hilfertsheem.nl

Mevr. E. de Gooijer - Wiskunde/Rekenen
e.degooijer@hilfertsheem.nl

Dhr. M. de Groot - Biologie/Teamleider leerjaar 3 en 4
m.degroot@hilfertsheem.nl

H

Mevr. B. Hamdan - Zorg en Welzijn
b.hamdan@hilfertsheem.nl

Dhr. R. Hengeveld - Schoolmaatschappelijk werker/LWT/Time-Out
r.hengeveld@hilfertsheem.nl
timeout@hilfertsheem.nl

Dhr. P. Hollevoet - Nederlands
p.hollevoet@hilfertsheem.nl

Mevr. N. Hoogstraten - Medewerker Magister
n.hoogstraten@hilfertsheem.nl

Dhr. B. Huisman - Conciërge
b.huisman@hilfertsheem.nl

I - J

Mevr. J. Jansen - Trajectbegeleider
j.jansen@cvogooi.nl

Dhr. S.A. Jippes - Systeembeheerder/Digitaal ondersteunend onderwijs
s.jippes@hilfertsheem.nl

K

Mevr. A.H. Kaper - Nederlands/Remedial teacher
a.kaper@hilfertsheem.nl

Mevr. P. Keijer - Engels
p.keijer@hilfertsheem.nl

Mevr. J.L. Kers - Mens en Gezondheid/Catering & Koken
j.kers@hilfertsheem.nl

Mevr. H.W. Ketelaar - Economie en Ondernemen
l.ketelaar@hilfertsheem.nl 

Dhr. F.H.M. Klein Tank- Economie en Ondernemen
f.kleintank@hilfertsheem.nl

Dhr. J.A. van 't Klooster - Bewegingsonderwijs/Sport & Spel
j.vantklooster@hilfertsheem.nl 

Mevr. C.E. Kops - Engels
k.kops@hilfertsheem.nl

 L

Dhr. P. Lagunas Uribe - Sportoriëntatie
p.lagunasuribe@collegedeopmaat.nl

dhr. M.C.J. Lanckohr - Mens en Techniek
m.lanckohr@collegedeopmaat.nl

dhr. T. van Leeuwen - Theater & Musical
t.vanleeuwen@hilfertsheem.nl

Mevr. M. Lensink - Engels/Nederlands
m.lensink@hilfertsheem.nl

Mevr. M.O. van Luijn - Zorg en Welzijn/Leerlingbegeleider
m.vanluijn@hilfertsheem.nl 

M

Mevr. D. May - Huiskamer
d.may@hilfertsheem.nl

Mevr. M.T. Meereboer - Adjunct-directeur
m.meereboer@hilfertsheem.nl

Mevr. H. Meester - Orthopedagoog/Interne zorgcoördinator
h.meester@hilfertsheem.nl

Mevr. J. Merkenij - Secretariaat
j.merkenij@hilfertsheem.nl

Mevr. E. El Miles - Engels
e.elmiles@hilfertsheem.nl

Dhr. S.Y. Mottes - Wiskunde
s.mottes@hilfertsheem.nl

N

Mevr. Y. Nickolson - Nederlands
y.nickolson@hilfertsheem.nl

O - P - Q

Mevr. N.C. Oggel - Maatschappijleer 1+2/Leerjaarcoördinator leerjaar 4
n.oggel@hilfertsheem.nl 

Mevr. D. den Ouden - Wiskunde
d.denouden@hilfertsheem.nl

Mevr. T. Oudijk - Nederlands
t.oudijk@hilfertsheem.nl

Dhr. H. Out - Conciërge
h.out@hilfertsheem.nl

Dhr. E.A. Peerdeman - Wiskunde
e.peerdeman@hilfertsheem.nl

mevr. V. Perizonius - Ambulant begeleider
v.perizonius@hilfertsheem.nl

R

Mevr. A. Rijst - Mens en Maatschappij
a.rijst@hilfertsheem.nl

Dhr. E.J.J. Ronteltap - Produceren, Installeren en Energie
e.ronteltap@hilfertsheem.nl

Mevr. M. van Rooijen - Beeldende vorming/Beeld & Geluid/ Multimediaal product
m.vanrooijen@hilfertsheem.nl 

Mevr. A.P. van Rossum-Winkel - Vrijwilliger kantine
e.vanrossum@hilfertsheem.nl

Dhr. J. Rutgers - Mens en gezondheid/Biologie
j.rutgers@hilfertsheem.nl

S

Mevr. T. van Schaik - Secretariaat/Leerlingenadministratie/leerjaarcoördinator onderbouw
t.vanschaik@hilfertsheem.nl

Mevr. T. Schouten - Conciërge
t.schouten@hilferstheem.nl

Dhr. J. Slob - Teamleider leerjaar 1 en 2
j.slob@hilfertsheem.nl

Mevr. K.E.H. Smit  - Onderwijsassistent
k.caverle@hilfertsheem.nl

Mevr. L.M. Somford - Expert DRP (extern)
l.somford@hilfertsheem.nl

Dhr. S. Steenman-Logtenberg - Directeur
s.steenman@cvogooi.nl

Mevr. M.J.G. Steentjes - Wiskunde/Rekenen
m.steentjes@hilfertsheem.nl

Mevr. S.A.M. Strik - Wiskunde/Rekenen
s.strik@hilfertsheem.nl

mevr. A.L. Stroobach -  MMP/Beeld & Geluid
n.stroobach@hilfertsheem.nl

T

Mevr. N. Tarhib-Darkaoui - Conciërge
n.tarhib@hilfertsheem.nl

Mevr. A. Tjallingii - Nederlands
a.tjallingii@hilfertsheem.nl

U

Mevr. I. Ursem - Beeldende Vorming/Kunst & Cultuur/Time Out 
i.ursem@hilfertsheem.nl
timeout@hilfertsheem.nl


V

Dhr. O. Vallinga - Mens en Maatschappij
o.vallinga@hilfertsheem.nl

Dhr. D. Verdam - Bewegingsonderwijs/Sport & Spel
d.verdam@hilfertsheem.nl 

Mevr. P.F.M. Voorn - Vrijwilliger kantine
p.voorn@hilfertsheem.nl

W

Mevr. A. van de Weem - Wiskunde/Rekenen/Remedial Teacher
a.vandeweem@hilfertsheem.nl

Mevr. M. Werkhoven - Duits
m.hubertus@hilfertsheem.nl

Mevr. M.L. Wets - Verzorging/Zorg en Welzijn/Decaan
m.wets@hilfertsheem.nl 

Mevr. M. Wiegmans - Nederlands
m.wiegmans@hilfertsheem.nl

Mevr. J. Wirht - Economie
j.wirht@hilfertsheem.nl

Mevr. A. Woodroffe - Engels
a.woodroffe@hilfertsheem.nl

X - Y - Z

De heer C.H. van Zandwijk - Roostermaker
c.vanzandwijk@hilfertsheem.nl

Dhr. J.P. Zeggelaar - Mens en Techniek
p.zeggelaar@hilfertsheem.nl

Mevr. J. Zijlstra - Leerlingbegeleider/Interne vertrouwenspersoon
j.zijlstra@hilfertsheem.nl